Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giumostr/domains/opolekampus.pl/public_html/wp-content/plugins/MapListPro/cmb_metaboxes/init.php on line 746
Wsparcie studentów – Opole Kampus

Wsparcie studentów

Mając na uwadze wysoki potencjał środowiska akademickiego miasta Opola, Wasze potrzeby oraz aspiracje, przygotowaliśmy jedyny w swoim rodzaju Sześciopak. Sześciopak to rozbudowany system wsparcia studentów opolskich uczelni wyższych na każdym etapie edukacji. Począwszy od pierwszego roku akademickiego, przez cały okres nauki na studiach pierwszego i drugiego stopnia, staże i praktyki a skończywszy na pracach dyplomowych czy studiach trzeciego stopnia możecie liczyć na naszą pomoc. Najaktywniejsi i najlepsi ze studentów mogą liczyć na stypendia Prezydenta Miasta Opola, refinansowane staże i praktyki w firmach inwestujących w naszym mieście, nagrody i wsparcie w ramach działalności naukowej.

Zapraszamy Was do lektury na kolejnych stronach gdzie znajdziecie informacje na temat naszych programów wsparcia. Jeśli będzie chcieli dowiedzieć się więcej – jesteśmy do Waszej dyspozycji – zachęcamy do kontaktu z nami pod nr telefonu 77 4511861, pocztą elektroniczną gospodarka@um.opole.pl oraz osobiście w Biurze Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Opola.