Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giumostr/domains/opolekampus.pl/public_html/wp-content/plugins/MapListPro/cmb_metaboxes/init.php on line 746
Komunikacja – Opole Kampus

Komunikacja

Wszystkie drogi prowadzą do Opola. Jeszcze nigdy w historii naszego miasto nie było tak łatwo do niego dotrzeć. Odremontowane i w świetnym stanie drogi dojazdowe oraz linie kolejowe a także doskonała oferta przewoźników sprawiają, że Opole nie tylko jest w bliskim zasięgu mieszkańców regionu ale również południowo-zachodniej Polski. Nowoczesne pociągi, połączenia autobusowe i bliskość autostrady sprawiają, że do Opola dojeżdża się szybko, sprawnie i w dogodny dla nas sposób. Główne dworce kolejowe oraz autobusowe znajdują się w ścisłym centrum miasta oraz bliskim sąsiedztwie opolskich uczelni.

Równie łatwo jak dojechać do Opola jest się po nim poruszać. Nowoczesna flota autobusów miejskich dociera do wszystkich budynków uczelni. Jeśli nie chcecie jeździć autobusem macie do dyspozycji system rowerów miejskich z gęstą siecią stacji rowerowych. Opole to miasto, w którym wszędzie jest blisko z powodzeniem można przemieszczać się po nim piechotą a jeśli macie trochę dłuższą drogę do przebycia to rowerem dojedziecie w każdy jego zakątek w 20 min.

Przydatne adresy