Tworzymy bazę tematów prac dyplomowych

Tworzymy bazę tematów prac dyplomowych

Prezydent Miasta Opola we współpracy z uczelniami wyższymi oraz przedsiębiorcami z terenu Opola planuje stworzyć bazę tematów prac magisterskich i doktoranckich.

Projekt pozwoli wykorzystać potencjał opolskich uczelni i wzmocnić miastotwórczą rolę opolskiego ośrodka akademickiego poprzez zacieśnienie współpracy sektora biznesu ze środowiskiem akademickim. Baza tematów prac magisterskich i doktoranckich, stanowić będzie zaplecze tematyczne dla prac dyplomowych absolwentów opolskich uczelni wyższych. Będzie ona tworzona na podstawie tematów, zgłaszanym przez przedsiębiorców, zaś w przyszłości mogłyby ona wspierać rozwój opolskich przedsiębiorstw.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych  do partycypacji w projekcie i współtworzenia tego typu bazy.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą wstępne propozycje tematów prac proszę przesyłać na adres e-mail: gospodarka@um.opole.pl. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z Wydziałem Gospodarki i Innowacji tel. 77 4511974.