Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giumostr/domains/opolekampus.pl/public_html/wp-content/plugins/MapListPro/cmb_metaboxes/init.php on line 746
Studia „Biznes międzynarodowy Unia Europejska-Chiny” w Instytucie Konfucjusza – Opole Kampus

Studia „Biznes międzynarodowy Unia Europejska-Chiny” w Instytucie Konfucjusza

Studia „Biznes międzynarodowy Unia Europejska-Chiny” w Instytucie Konfucjusza

Instytut Konfucjusza rusza z kolejną edycją studiów podyplomowych „Biznes międzynarodowy Unia Europejska-Chiny”. Zapraszamy posiadaczy dyplomów zarówno pierwszego, jak i drugiego stopnia do zapisywania się.

Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do pracy i prowadzenia działalności gospodarczej na rynkach międzynarodowych, a w szczególności chińskim. Program studiów obejmuje poznanie uwarunkowań ekonomicznych, kulturowych oraz społecznych,  wpływających na skuteczność prowadzenia działalności biznesowe w obszarze gospodarek azjatyckich. Umożliwią także dokonanie samooceny przedsiębiorstwa w świetle możliwych do wykorzystania szans rynkowych.
Zdobycie podstawowej wiedzy w obszarze różnych wymiarów kultur narodowych bowiem pozwoli na umiejętne wykorzystanie możliwości i szans jakie oferuje globalizacja poprzez lepsze zrozumienie i łatwiejsze nawiązywanie współpracy w międzynarodowym zespole pracowników. Różnorodność kulturowa w organizacji bowiem sprzyja generowaniu i stymulowaniu kreacji najważniejszych czynników konkurencyjności, którymi są wiedza i innowacyjność.

Studia adresowane są przede wszystkim do:

  • przedsiębiorców i inwestorów, producentów, prawników, menedżerów, doradców, analityków oraz specjalistów, zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej na międzynarodowych rynkach, a w szczególności chińskim,
  • pracowników administracji centralnej i lokalnej Rzeczypospolitej Polskiej,
  • pracowników organizacji pozarządowych oraz wszystkich, którzy chcą  nawiązać współpracę z podmiotami i organizacjami z regionu Azji celem przyciągnięcia inwestycji bezpośrednich do naszego kraju,
  • osób zamierzających podjąć pracę  w koncernach azjatyckich w Polsce.

Studia te mają unikatowy charakter w Polsce, a zajęcia prowadzone są przez kadrę doświadczonych szkoleniowców i ekonomistów.

Centrum Współpracy Polska-Chiny „Instytut Konfucjusza” w Opolu to instytucja pożytku publicznego, której misją jest promowanie języka i kultury chińskiej. Instytut jest jednostką Politechniki Opolskiej, jednak działa nie tylko na rzecz uczelni, ale całej społeczności regionu.

Instytut Konfucjusza oferuje:

  • kursy języka chińskiego na różnym poziomie zaawansowania
  • studia podyplomowe „Biznes międzynarodowy Unia Europejska-Chiny”( www.ikpodyplomowe.po.opole.pl )
  • doradztwo w zakresie edukacji i biznesu
  • wykłady i warsztaty związane z kulturą, sztuką i historią Chin

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej siedziby w Opolu i zapoznania się z bogatą ofertą czytelni Instytutu.

Centrum Współpracy Polska-Chiny „Instytut Konfucjusza”
ul. Prószkowska 76 bud. 5 (II kampus Politechniki Opolskiej)
45-758 Opole
www.ik.po.opole.pl
tel.: 77 4498128