Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giumostr/domains/opolekampus.pl/public_html/wp-content/plugins/MapListPro/cmb_metaboxes/init.php on line 746
Spotkanie studentów z firmą Axxiome Polska Sp. z o.o. – Opole Kampus

Spotkanie studentów z firmą Axxiome Polska Sp. z o.o.

Spotkanie studentów z firmą Axxiome Polska Sp. z o.o.

W dniu 19 maja 2016 r. na Politechnice Opolskiej odbyło się spotkanie studentów I roku kierunku Informatyka z firmą Axxiome Polska Sp. z o. o. Studenci mieli możliwość zapoznania się z profilem działania przedsiębiorstwa.

Axxiome Group to międzynarodowa firma konsultingowa, którą w 2009 roku założyli obecni managerowie poprzez wydzielenie się z grupy ifb. Po otworzeniu działalności w Europie, rozpoczęli oni ekspansję na rynki amerykańskie. Dzięki tym decyzjom Axxiome Group stała się liderem w doradztwie finansowym i technologicznym dla banków, instytucji ubezpieczeniowych oraz działów finansowych korporacji na całym świecie.

Axxiome Group specjalizuje się we wdrażaniu systemów SAP Banking i SAP Insurance, oraz projektowaniu rozwiązań indywidualnych na platformie SAP Netweaver. Klientami firmy są wiodące instytucje finansowe, takie jak Deutsche Bank, Nationwide, Vienna Insurance Group, AOK, ATB Financial. Wśród pracujących z Axxiome partnerów znajdują się wiodące firmy technologiczne na świecie.

Firma w styczniu bieżącego roku otworzyła biuro w Opolu, które planuje sukcesywnie rozwijać m. in. w oparciu o kadry kształcone na Politechnice Opolskiej.