Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giumostr/domains/opolekampus.pl/public_html/wp-content/plugins/MapListPro/cmb_metaboxes/init.php on line 746
Najlepszych zapraszamy na studia do Opola! – Opole Kampus

Najlepszych zapraszamy na studia do Opola!

Najlepszych zapraszamy na studia do Opola!

„Bezpieczny” kandydat na inżyniera!

Przedstawicielki Studenckiego Koła Naukowego „Bezpieczniaki”  (Wydział Inżynierii Produkcji i Logistyki) odwiedziły Wojciecha Murańskiego zwycięzcę konkursu „Młody Inspektor Pracy 2015”, zorganizowanego przez Okręgową Inspekcję Pracy.

Przewodnicząca – Agata Raducka oraz skarbnik – Anna Pawliczek namawiały Wojciecha Murańskiego oraz jego kolegów i koleżanki z klasy do podjęcia studiów na Politechnice Opolskiej.

Wojtek jest uczniem maturalnej klasy w Zespole Szkół Technicznych im. Gzowskiego w Opolu i, co pokazał wynik konkursu, świetnie odnalazłby się jako student np. kierunku inżynieria bezpieczeństwa (temat konkursu) lub budownictwa (profil klasy).

Wizyta przebiegła w luźnej, sympatycznej atmosferze. Wręczenie listu gratulacyjnego podpisanego przez prodziekan dr Aleksandrę Żurawską i pamiątkowych gadżetów było też okazją do zrobienia pamiątkowego zdjęcia i umówienia się na kolejne spotkania z uczniami „Gzowskiego”.

Wizytę zorganizowała Sekcja Promocji i Kultury Politechniki Opolskiej.